Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Ev & Ofis taşımacılığı hizmetleri esnasında eşyalarınızı olası çizilmelerden, kırılmalardan ve yıpranmalardan uzak tutan eşya ambalajlama hizmetleri üst düzey bir hassasiyet ve titizlikle yapılmalıdır. Tokat il ve ilçelerin de ikamet ediyorsanız eşyalarınızın eski konumunuzdan yeni konumuna sağlıklı bir şekil de taşınmasını istiyor ve bunun için profesyonel bir nakliyat şirketi arıyorsanız dikkat etmeniz gereken öncelikleriniz olduğunu unutmamalısınız. Tokat ev taşıma sektöründe faaliyet gösteren profesyonel nakliyat şirketleri bulunmaktadır, firmamızda bu şirketler arasındaki mevcut yerini almaktadır. Şimdi gel gelelim profesyonel nakliyat firmasında dikkat etmeniz gereken hususlara:
 
1: Eşya ambalajlama & Paketleme İşlemleri
Evden eve nakliyat sektöründe eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınabilmesi için başlıca 2 önemli etken bulunmaktadır. Bu etkenlerin başında profesyonel eşya ambalajlama hizmetleri yer almaktadır. Eşya ambalajlama hizmetleri ile eşyalarınız eski ev veya ofis adresinizden yeni adresinize çizilmeden, kırılmadan ve yıpranmadan taşınabilir özelliklere sahip olmaktadır. Eşya ambalajlama hizmetleri için kullanılan ürünlerin Avrupa birliği standartlarına uygun ve hijyenik ürünler olması da ayrıca önem arz etmektedir. Eşya ambalajlama hizmetleri Adım adım:
 
Eşyayı tanıma: Personelimiz evinizin içerisine girdiği an ilk olarak eşyalarınızı tanıyarak ne tür bir hassasiyet ile paketleme yapılması gerektiği kanısına varmaktadır. Personelimiz tarafından incelenen ve tanınan eşyalarınıza hassasiyetli ve modern bir ambalajlama hizmeti sunulmaktadır. Eşyaların tanınmadan kaba saba ve baştan savma bir paketleme detayı eşyalarınıza ciddi anlamda zararlar verebilir.
Lake Mobilya Streçleme: Eşyalarınız içerisinden koltuk takımlarınız, mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız taşıma esnasında oluşabilecek kırık veya çiziklerden ziyade tozlanma ve kirlenmeye maruz kalmasın, yeni evinize taşındığınız eşya silmekle vakit harcamamanız adına firmamız personelleri tarafından lake mobilya ve beyaz eşyalarınızın tamamı streçleme hizmeti alır. Streçin birbirine yapışma özelliği bulunmasından kaynaklı araç içerisi istiflemede de yardımcı olabilmesi adına son katmanına da bu işlemler uygulanır.
Gripin Pat pat ile Deforme: Streçleme işlemleri ile tozlanma, kirlenme ve olası sıvı temaslarından kurtulan eşyalarınız artık asıl taşıma için yapılması gereken gripin pat pat ile deforme alanına ulaşmış demektir. Gripin pat patlarımız evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri için gerekli bir ambalajlama hizmetidir. Bu hizmetlerimizin tamamı ücretsizdir. Özellikle Tokat evden eve nakliyat sektöründe profesyonel hizmetler almak istiyorsanız adres ve iletişim bilgilerimizi kullanarak firmamız yetkililerine ulaşıp profesyonel taşıma hizmetleri için yer ayırmanız yeterli olacaktır.


×

Whastapp çevrimiçi destek hattımıza hoşgeldiniz! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Canlı Destek