Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Tokat Asansörlü Nakliyat | Bahar Nakliyat – Asansörlü Taşımacılık
 
Taşınma işleri ilk çağlardan beri insanoğlunun karşılaştığı bir durumdur. Göçebe hayat süren kavimlerde sıklıkla yapılmakta olan iş idi. Herhangi bir deve, eşek ve at yardımıyla taşınırlardı. Zaman ilerledi at arabası yardımıyla taşınır olduk, daha sonra kamyonet şimdilerde ise büyük kamyonlar, teknolojinin son harikası modüler asansörler taşınmada favori oldular. Madem devir teknoloji devri, her alanda baya bir ilerleme kaydetmişsek; bunu neden nakliyatta kullanmayalım öyle değil mi?
 
İşte bu modern taşınma örneğine Tokat asansörlü nakliyat firmalarını verebiliriz. Evinizdeki eşyalarınız güvenli bir şekilde alınır ve yeni adrese yine aynı şekilde kurulumları yapılır. Çünkü Tokat ev taşıma konusuna önem veren bir yerdir. Şimdi asansörlü nakliyat nasıl yapılır? Asansör nasıl kurulur? Kısaca anlatalım:
 
Nakliyat firması asansör kurulum yerini tespit etmek için evinize gelir. Evin balkonu ilk önce tercih edilmesi gereken bir yerdir. Evinizin geniş bir yola bakan penceresi de işe yarayabilir. Kamyonun rahat konumlanması, asansörün düzgün kurulması için yer tespitinden sonra, kuruluma geçilir. Asansörün apartmana dayanması şarttır. Böylelikle üzerine konulan eşyaların sarsıntıya uğramadan indirilmesi sağlanır. Halatlar kontrol edilir, güvenlik önlemleri alınır. Tokat evden eve taşımacılık konusunda bir uzmandır.
 
Nakliyat firması tarafından paketlenmiş eşyalar, asansör yardımıyla aşağıya indirilir. Asansörün uzunluğu eşya taşınacak olan kat ile alakalıdır. Yüksek katlı yerden taşıma işlemi yapılacaksa asansör uzunluğu farklılık gösterir. Neticede üçüncü kattan eşya indiriyorsak asansör farklı uzunlukta olmalı onuncu kattan indiriyorsak daha uzun olmalıdır. İndirilen bütün eşyalar kamyona yerleştirilir ve yeni gidilecek adrese doğru ilerler. Taşınma işleminin ilk bölümü böylelikle tamamlanmış olur.


×

Whastapp çevrimiçi destek hattımıza hoşgeldiniz! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Canlı Destek